B&B Lauricela - Via Vallone S. Lucia, Lipari
Tel. Fax +39 090 9880138
www: www.lauricellabb.it, Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Niewielkie rodzinne B&B, w spokojnym i cichym miejscu ok 350 m. od portu i 300 m. od centrum Lipari. Willa położona jest w pełnym zieleni zakątku wyspy.
Pokoje są urządzone z prostotą, posiadają na wyposażeniu lodówkę i wentylator sufitowy. W domu znajduje się duży taras połączony z ogrodem z leżakami. Więcej zdjęć B&B w galerii.
Ceny: pokój pojedynczy z łazienką od 20 do 50 Euro, podwójny od 40 do 100 E za dzień. W cenie pokoju śniadanie. Wymagana jest wpłata zaliczki przekazem pocztowym (nie mają konta w banku!).
UWAGA - rabat! Osoby, które zechcą zarezerwować pobyt w B&B Lauricella, powołując się na www.jedziemynasycylie.pl mogą zapytać o specjalny rabat, w zależności od okresu i długości pobytu (rabat nie dotyczy pełni sezonu!). Aby go otrzymać należy rezerwując nocleg na stronie www wpisać hasło: www.jedziemynasycylie.pl
(W Mini-forum nie będą akceptowane, gdyż jest to dział tylko dla zarejestrowanych)
Uwaga! Komentarze obraźliwe, napastliwe jak również godzące w uczucia Włochów, a w szczególności Sycylijczyków będą usuwane według uznania ADMINISTRATORA serwisu!